Час купання пройде весело з набором іграшок для ванної від Toomies "Вечірка Пеппи в басейні". Свинка запросила чотирьох своїх найкращих друзів, щоб весело провести час на плавальних колах, які погойдуються на воді та готові переправити Пеппу, кішку Кенді, овечку Сьюзі, кролика Ребекку та собаку Бренді через ванну або дитячий басейн.
Кожен круг виконує функцію розбризкувача води, створюючи різні візерунки, коли діти виливають воду через основу або за вигнутими сторонами. Круги також легко з'єднуються завдяки продуманим виступам із боків. З'єднайте усі п'ять, щоб сформувати велике дружнє коло!
Пеппа та її друзі сідають у будь-яке коло, тому малюки можуть їх переміщати або грати в гру «допомоги квітів»: купальники персонажів поєднуються за кольором із колами.
Стисніть будь-яку м'яку фігурку під водою, і вона набере воду, щоб бризкотитися.
Набір іграшок для ванної Toomies Вечірка Пеппи в басейні допомагає дітям набути впевненості у воді, а розбризкування і переливання води розвивають дрібну моторику та розуміння причини та наслідки.
Після використання злийте воду з іграшок і дайте висохнути на повітрі. Протріть антибактеріальним розчином, серветками. Жодних батарейок не потрібно.
Підходить для дітей від 18 місяців.
Кожен круг виконує функцію розбризкувача води, створюючи різні візерунки, коли діти виливають воду через основу або за вигнутими сторонами. Круги також легко з'єднуються завдяки продуманим виступам із боків. З'єднайте усі п'ять, щоб сформувати велике дружнє коло!
Пеппа та її друзі сідають у будь-яке коло, тому малюки можуть їх переміщати або грати в гру «допомоги квітів»: купальники персонажів поєднуються за кольором із колами.
Стисніть будь-яку м'яку фігурку під водою, і вона набере воду, щоб бризкотитися.
Набір іграшок для ванної Toomies Вечірка Пеппи в басейні допомагає дітям набути впевненості у воді, а розбризкування і переливання води розвивають дрібну моторику та розуміння причини та наслідки.
Після використання злийте воду з іграшок і дайте висохнути на повітрі. Протріть антибактеріальним розчином, серветками. Жодних батарейок не потрібно.
Підходить для дітей від 18 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toomies |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E73549 |
| Вага | 0.46 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Іграшки для ванної |
| Країна реєстрації ТМ | Великобританія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 5011666735491 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 610 ₴







