Набір-сортер Toomies Курчата в шкаралупі (блакитний) складається із 6 різнобарвних курчат у шкаралупі, кожен із яких має своє місце в жовтому контейнері. На всіх зображені різні емоції.
Малюкам від 6 місяців буде цікаво відкривати яйця та діставати кольорових пташенят, а потім розставляти їх назад шкаралупками та місцями в контейнері. Основа яєць фігурна, тому дітям необхідно знайти радувальне заглиблення в коробці. Під час натискання на курчат вони видають кумедні звуки, схожі на писк.
Розвивальна іграшка допомагає дітям через гру навчитися розпізнавати кольори, форми та емоції, тренує уяву, емоційний інтелект, логічне мислення, пам'ять.
Набір-сортер Курчата в шкаралупі з пискавкою від Toomies виготовлений із міцного безпечного пластику, з використанням нешкідливих фарб. Завдяки зручній коробці набір легко брати із собою на прогулянку. Батарейки не потрібні.
Малюкам від 6 місяців буде цікаво відкривати яйця та діставати кольорових пташенят, а потім розставляти їх назад шкаралупками та місцями в контейнері. Основа яєць фігурна, тому дітям необхідно знайти радувальне заглиблення в коробці. Під час натискання на курчат вони видають кумедні звуки, схожі на писк.
Розвивальна іграшка допомагає дітям через гру навчитися розпізнавати кольори, форми та емоції, тренує уяву, емоційний інтелект, логічне мислення, пам'ять.
Набір-сортер Курчата в шкаралупі з пискавкою від Toomies виготовлений із міцного безпечного пластику, з використанням нешкідливих фарб. Завдяки зручній коробці набір легко брати із собою на прогулянку. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toomies |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 8.01 мм |
| Довжина | 21.01 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | валізка |
| Артикул | E73081 |
| Вага | 0.39 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік дітей до, років | 1,5 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 21,01 мм |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Сортери |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Великобританія |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 5011666730816 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 486 162 ₴









