Приєднуйтесь до всіх улюблених персонажів у цій захопливій настільній грі Games Маріо в трубі.
Завдяки 3 способами гри кожен знайде розвагу для себе. У класичній грі кожен гравець по черзі опускає монетки в трубу. Коли Маріо вистрибне з труби, гравець переможе!
Шанувальникам Маріо, як молодим, так і старшим, сподобається ця захоплива гра! Містить 1 фігурку Маріо, 1 трубку, 24 монети та інструкції. Підходить для 2-4 гравців віком від 4 років.
Завдяки 3 способами гри кожен знайде розвагу для себе. У класичній грі кожен гравець по черзі опускає монетки в трубу. Коли Маріо вистрибне з труби, гравець переможе!
Шанувальникам Маріо, як молодим, так і старшим, сподобається ця захоплива гра! Містить 1 фігурку Маріо, 1 трубку, 24 монети та інструкції. Підходить для 2-4 гравців віком від 4 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomy |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T73538 |
| Вага | 0.88 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 27 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 16 мм |
| Код УКТВЕД | 9504908000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Настільні ігри |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 5011666735385 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228 ₴



