Захоплива гра для дітей від 5 років. Головне завдання — вкрасти в бабусі печиво та в жодному разі не розбудити її.
Жадна бабуля просто обожнює смачні ласощі та не бажає ні з ким ділитися. Кожному гравцеві потрібно постаратися зібрати один різновид печива.
Гра розрахована на 2-4 осіб. Гравець крутить колесо, потім робить хід і натискає на кнопку на кріслі в бабусі зазначену кількість разів. Залежно від випадкового сектору, він бере або віддає печиво.
Але якщо бабуля прокинеться й помітить, що хтось бере печиво з її тацею, вона плюне у воршку вставною щелепою й гравцеві доведеться повернути ласощі. Потім бабуля засинає, і гра триває.
Це весела гра для всієї родини покращить настрій навіть дорослим.
Комплект містить: поле для гри зі стрілкою, фігурка бабусі, 10 пластикових печінки.
Батарейки не потрібні. Розміри: 12 х 20 х 12 см.
Жадна бабуля просто обожнює смачні ласощі та не бажає ні з ким ділитися. Кожному гравцеві потрібно постаратися зібрати один різновид печива.
Гра розрахована на 2-4 осіб. Гравець крутить колесо, потім робить хід і натискає на кнопку на кріслі в бабусі зазначену кількість разів. Залежно від випадкового сектору, він бере або віддає печиво.
Але якщо бабуля прокинеться й помітить, що хтось бере печиво з її тацею, вона плюне у воршку вставною щелепою й гравцеві доведеться повернути ласощі. Потім бабуля засинає, і гра триває.
Це весела гра для всієї родини покращить настрій навіть дорослим.
Комплект містить: поле для гри зі стрілкою, фігурка бабусі, 10 пластикових печінки.
Батарейки не потрібні. Розміри: 12 х 20 х 12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T72465EN |
| Вага | 0.65 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 27 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 12 мм |
| Код УКТВЕД | 9504908000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Настільні ігри |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 27 мм |
| Штрихкод | 5011666724655 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 254 ₴



