Настільна гра Games Лабіринт дає змогу весело та цікаво провести час.
Настільна гра «Лабіринт»: використовуйте навички зорово-моторної координації, щоб провести свою кульку через неймовірну смугу перешкод: через труби, жолоба, уздовж дротів тощо.
Киньте виклик собі або другові, щоб у цій грі на час дізнатися, хто найшвидший. Ця настільна гра для дітей проста в правилах і цікава на ділі.
Настільна гра для всієї родини розрахована на 1-4 гравців віком від 5 років. Це найкращий варіант для вечірніх ігор із сім'єю та друзями.
Гра сумісна з "Лабіринт 2" (продається окремо) — побудуйте неперевершену смугу перешкод.
Для дітей від 5 років. Кількість гравців: 1-4.
Настільна гра «Лабіринт»: використовуйте навички зорово-моторної координації, щоб провести свою кульку через неймовірну смугу перешкод: через труби, жолоба, уздовж дротів тощо.
Киньте виклик собі або другові, щоб у цій грі на час дізнатися, хто найшвидший. Ця настільна гра для дітей проста в правилах і цікава на ділі.
Настільна гра для всієї родини розрахована на 1-4 гравців віком від 5 років. Це найкращий варіант для вечірніх ігор із сім'єю та друзями.
Гра сумісна з "Лабіринт 2" (продається окремо) — побудуйте неперевершену смугу перешкод.
Для дітей від 5 років. Кількість гравців: 1-4.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T7070EN |
| Вага | 1.02 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 11 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 27 мм |
| Код УКТВЕД | 9504908000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Настільні ігри |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 34 мм |
| Штрихкод | 5011666070707 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 459 ₴






