
Конструктор PolyM Будівельна техніка 43 деталь (760021)
1 439 ₴
- Готово до відправки
- Код: 760021
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Час працювати! Сконструйте свій власний бульдозер або вилковий навантажувач, дотримуючись простої інструкції. Набір містить чотири колісні пари, фігурку водія, інструкції зі збирання та необхідні наклейки. Всього 43 деталі. Будівельні блоки конструктора PolyM гнучкі та з заокругленими краями. Рекомендований вік: від 2 років.
Особливості конструктора Hape PolyM Будівельний майданчик:
- Блоки виготовлені з гнучкого матеріалу, мають заокруглені краї
- Будівельні блоки можна комбінувати з іншими наборами Hape PolyM
- Постачається з двома наборами наклейок
- Конструктор можна мити в посудомийці.
Дитячий конструктор Hape PolyM Будівельний майданчик (760021) розроблений у Німеччині та відповідає міжнародним стандартам EN 71 і ASTM F963.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolyM |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 760021 |
| Вага | 0.51 |
| уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 34,5 мм |
| Довжина: | 25,7 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 43 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 6,4 мм |
| Штрихкод | 6943478026230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 439 ₴








