З конструктора Hape PolyM можна створити цілий ігровий майданчик. Побудуйте разом із вашим малюком гойдалка, гірки, великий майданчик для розваг. У вас може вийде від 4 варіантів різних атракціонів. Грати з таким набором сподобається як дівчаткам, так і хлопчикам від 1,5 року до 5 років.
Блоки великі та заокруглені по краях. До набору входить 110 елементів і наклейки-очі.
Будівельні цеглини PolyM розроблені в Німеччині відповідно до міжнародних стандартів EN 71 і ASTM F963. Усі набори PolyM сумісні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolyM |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 760011 |
| Вага | 1.08 |
| уважність | 1 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 25,5 мм |
| Довжина: | 45,3 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 110 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 10,3 мм |
| Штрихкод | 6943478021532 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 158 ₴









