Якщо дитина захоплюється динозаврами — цей конструктор для неї! За допомогою барвистих блоків та інструкції можна побудувати кілька різних видів доісторичних тварин. До набору входить 200 цеглинок, 2 набори коліс і очі-наклейки. Такий конструктор стане прекрасним подарунком для хлопчика та дівчинки від 1, 5 років і старше.
Особливості конструктора PolyM:
- Усі елементи ігрового конструктора серії PolyM із заокругленими краями
- Матеріал виготовлення — пластик
- Можна мити в посудомийній машині
- Відповідає міжнародним стандартам безпеки EN 71 і ASTM F963.
Усі конструктори PolyM повністю сумісні між собою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolyM |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 760009 |
| Вага | 1.72 |
| уважність | 1 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 34 мм |
| Довжина: | 45,3 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 200 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 10,3 мм |
| Штрихкод | 6943478021525 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴









