Стартовий набір конструктора Hape PolyM складається з 25 різних будівельних блоків. До комплекту входять 2 пари коліс і кумедний чоловічок. Підійде для хлопчика та для дівчинки від 1,5 років.
Особливості Конструктора PolyM:
- Блоки конструктора мають заокруглені краї
- Матеріал виготовлення — пластик
- Можна мити в посудомийці
- Конструктор відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Усі дитячі набори PolyM сумісні один з одним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolyM |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 760003 |
| Вага | 0.33 |
| уважність | 1 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 22,8 мм |
| Довжина: | 17,2 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 25 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 7,3 мм |
| Штрихкод | 6943478021464 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴







