
Конструктор PolyM Машинки та звірята 6 деталей (760001)
360 ₴
- Готово до відправки
- Код: 760001
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскравий дитячий конструктор Hape PolyM Машинки та Звірі складається із 6 будівельних блоків, до набору входить 2 пари коліс. З його допомогою можна зібрати кілька варіантів машинок або фігурок тварин. Допоможіть малюкові наклеїти очі, і творіння перетвориться на хатнього улюбленця. Конструктор призначений для дітей від 1,5 року та старше.
Особливості Конструктора PolyM:
- Блоки PolyM мають заокруглені краї
- Виготовлений із пластику
- Можна мити в посудомийній машині.
Дитячий конструктор Hape PolyM Машинки та Звірі (760001) розроблений у Німеччині та відповідає міжнародним стандартам EN71 і ASTM F963.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolyM |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 760001 |
| Вага | 0.11 |
| уважність | 1 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 17,3 мм |
| Довжина: | 11,5 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 6 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 5,2 мм |
| Штрихкод | 6943478021440 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴








