Залізниця — одна з найулюбленіших ігор малюків! Потіште дитину найновішою версією залізниці Viga Toys на 90 деталей серії PolarB. У ній є поїзди вантажної й пасажирської зі звірятами, будови та зелені насадження.
Для роботи батарейки не потрібні. Дитина штовхає поїзд самостійно.
Розмір зібраної дороги 132 х 100 х 18,8 см. Ширина рейок 4 см, відстань між канавками 2 см. Розмір кріплення: 1,8 х 1,3 см. Маленькі машиністи зможуть будувати залізничні колії з мостами та переїздами, а також розставляти навколо них міста або села. Іграшка сподобається малюкам дошкільного віку від 3 до 5 років.
Великий ігровий набір дає простір для фантазії та втілення ігрових сюжетів. Будівництво населеного пункту та ферми допоможе дитині розвинути кмітливість, координацію очі-руки. Залізниця від Viga Toys рекомендована для занять у дитячих садках та центрах розвитку.
У дітей з'явиться величезне поле для творчості в групі. Вони надовго захопляться рольовими іграми з великою залізницею, придумають різні історії та пригоди. У процесі створення конструкцій діти спілкуються один з одним і покращують комунікативні навички, емоційний інтелект.
У наборі є міські установи: діти дізнаються про деякі професії, приміряють їх на себе. Укладання рейок у різних варіаціях розвиває просторове мислення, вміння конструювати.
Вагончики потягів з'єднуються між собою за допомогою вбудованих магнітів. Деталі набору від Viga Toys виготовлені з деревини бука, покриті нешкідливими гіпоалергенними фарбами. Кути та краї згладжені та відшліфовані.
Вся продукція Viga Toys якісна та сертифікована за міжнародними стандартами безпеки дитячих іграшок: європейському EN71, американському ASTM.
Для роботи батарейки не потрібні. Дитина штовхає поїзд самостійно.
Розмір зібраної дороги 132 х 100 х 18,8 см. Ширина рейок 4 см, відстань між канавками 2 см. Розмір кріплення: 1,8 х 1,3 см. Маленькі машиністи зможуть будувати залізничні колії з мостами та переїздами, а також розставляти навколо них міста або села. Іграшка сподобається малюкам дошкільного віку від 3 до 5 років.
Великий ігровий набір дає простір для фантазії та втілення ігрових сюжетів. Будівництво населеного пункту та ферми допоможе дитині розвинути кмітливість, координацію очі-руки. Залізниця від Viga Toys рекомендована для занять у дитячих садках та центрах розвитку.
У дітей з'явиться величезне поле для творчості в групі. Вони надовго захопляться рольовими іграми з великою залізницею, придумають різні історії та пригоди. У процесі створення конструкцій діти спілкуються один з одним і покращують комунікативні навички, емоційний інтелект.
У наборі є міські установи: діти дізнаються про деякі професії, приміряють їх на себе. Укладання рейок у різних варіаціях розвиває просторове мислення, вміння конструювати.
Вагончики потягів з'єднуються між собою за допомогою вбудованих магнітів. Деталі набору від Viga Toys виготовлені з деревини бука, покриті нешкідливими гіпоалергенними фарбами. Кути та краї згладжені та відшліфовані.
Вся продукція Viga Toys якісна та сертифікована за міжнародними стандартами безпеки дитячих іграшок: європейському EN71, американському ASTM.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44067 |
| Вага | 3.03 |
| Вага (кг) | 2,63 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 7 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 90 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 42 мм |
| Штрихкод | 6971608440670 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 643 ₴









