Вибираючи іграшкові продукти Viga Toys, зверніть увагу на набір дерев'яних тістечок серії PolarB. Він складається із 6 апетитних десертів, виготовлених із дерева та розфарбованих вручну. Ці ігрові кондитерські шедеври створені для малюків від 18 місяців. Тістечка неймовірно схожі на справжні — фруктові та шоколадні, з ніжними кремами та блискучими помадками.
Діти з цікавістю вивчати кожне тістечко — його форму, колір, фактуру. З таким ігровим набором дитина може влаштовувати чаювання для іграшок, рідних, розвиваючи уяву та навички спілкування. Старші діти можуть увімкнути іграшкові десерти в складніші рольові ігри, уявляючи себе видатними кондитерами або продавцями. Набір дерев'яних розвивальних іграшок рекомендований для занять за методикою Реджіо.
Такі заняття обов'язково мають заохочуватися батьками. Придумування сюжету для гри неабияк полегшують соціалізацію малюків, даючи їм змогу моделювати життєві ситуації та приміряти різні ролі.
Серед ігрових наборів іграшкові продукти Viga Toys PolarB дерев'яні тістечка займають особливе місце. Більшість дітей небайдужі до солодощів, тому такий комплект дерев'яних іграшок принесе їм чимало позитивних емоцій. Десерти з дерева мають ефектний вигляд і абсолютно нешкідливі для здоров'я. Набір відповідає найвищим стандартам якості дитячих іграшок EN71 і ASTM.
Діти з цікавістю вивчати кожне тістечко — його форму, колір, фактуру. З таким ігровим набором дитина може влаштовувати чаювання для іграшок, рідних, розвиваючи уяву та навички спілкування. Старші діти можуть увімкнути іграшкові десерти в складніші рольові ігри, уявляючи себе видатними кондитерами або продавцями. Набір дерев'яних розвивальних іграшок рекомендований для занять за методикою Реджіо.
Такі заняття обов'язково мають заохочуватися батьками. Придумування сюжету для гри неабияк полегшують соціалізацію малюків, даючи їм змогу моделювати життєві ситуації та приміряти різні ролі.
Серед ігрових наборів іграшкові продукти Viga Toys PolarB дерев'яні тістечка займають особливе місце. Більшість дітей небайдужі до солодощів, тому такий комплект дерев'яних іграшок принесе їм чимало позитивних емоцій. Десерти з дерева мають ефектний вигляд і абсолютно нешкідливі для здоров'я. Набір відповідає найвищим стандартам якості дитячих іграшок EN71 і ASTM.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44055 |
| Вага | 0.33 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 16 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Дитячі кухні та аксесуари |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Кулінарія |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 21 мм |
| Штрихкод | 6971608440557 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 614 ₴







