Ваш малюк любить тварин? Тоді йому точно сподобається дерев'яна пірамідка Viga Toys PolarB Собачка! Вона складається із закругленої підставки зі стрижнем, на яку настромлюють 4 кільця різного кольору та діаметра. Завершує композицію верхівка у формі мордочки цуценяти. Пірамідка може гойдатися, як неваляйка. Розвивальна іграшка буде цікава дітям попереднього віку від 18 місяців.
Великі гладкі деталі пірамідки зручні для маленьких ручок. Збирання пірамідки допомагає в розвитку м'язів рук і спритності пальців. Сортування кілець за розміром — чудове заняття для тренування мислення, зорово-моторної координації й уважності.
Пізнання світу — важлива частина життя малюка. Дерев'яні іграшки різних форм і кольорів дають дитині новий досвід і тактильні відчуття. Складання елементів дитячої пірамідки спонукає дитину шукати розв'язання завдань і зміцнює впевненість у здібностях.
Пастельні кольори та приємні малюнки — особливість серії іграшок PolarB. Пірамідка Viga Toys розміром 8,2 х 13,3 см виготовлена з якісної деревини. Округлені краї та гладка поверхня деталей екоіграшки сподобаються батькам і дітям. Розвивальна дерев'яна іграшка відповідає європейському EN71 і американському ASTM стандартам безпеки та якості.
У комплекті підставка зі стрижнем, 4 кільця різного діаметра та верхівка.
Великі гладкі деталі пірамідки зручні для маленьких ручок. Збирання пірамідки допомагає в розвитку м'язів рук і спритності пальців. Сортування кілець за розміром — чудове заняття для тренування мислення, зорово-моторної координації й уважності.
Пізнання світу — важлива частина життя малюка. Дерев'яні іграшки різних форм і кольорів дають дитині новий досвід і тактильні відчуття. Складання елементів дитячої пірамідки спонукає дитину шукати розв'язання завдань і зміцнює впевненість у здібностях.
Пастельні кольори та приємні малюнки — особливість серії іграшок PolarB. Пірамідка Viga Toys розміром 8,2 х 13,3 см виготовлена з якісної деревини. Округлені краї та гладка поверхня деталей екоіграшки сподобаються батькам і дітям. Розвивальна дерев'яна іграшка відповідає європейському EN71 і американському ASTM стандартам безпеки та якості.
У комплекті підставка зі стрижнем, 4 кільця різного діаметра та верхівка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 17.8 мм |
| Ширина | 12.8 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44042 |
| Вага | 0.34 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | Від 7 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 7 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Пірамідки |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6971608440427 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 627 ₴



