З дерев'яним ігровим набором Viga Toys PolarB Паркінг у дитини з'явиться основа для сюжетно-рольових ігор. Набір із трьома рівнями, вертолітним майданчиком, автомийкою, заправкою, пандусом і ліфтом. У комплекті також 3 машинки та вертоліт для захопливих ігор дітей віком від 2 років.
Розвивальна іграшка тренує уяву, мислення, зорово-моторну координацію, соціальні навички. Допомагає дітям придумувати історії для ігор і спілкуватися. Паркінг від Viga Toys ідеальний для творчих ігор. Дитина спробує себе в різних ролях: водія машини, пілота вертольота, працівника автомийки та заправки. Діти дізнаються більше про життя міста та транспорт.
Дерев'яний ігровий набір із серії PolarB виготовлений у спокійних кольорах. Усі деталі покриті гіпоалергенною фарбою. Кути ретельно заокруглені та відшліфовані. Усі розвивальні дерев'яні іграшки Viga Toys відповідають стандартам безпеки та якості: європейському EN71, американському ASTM.
У комплекті ігровий набір із 20 деталей, включно з 3-рівневим паркінгом, 3 машинками, 1 вертоліт.
Розвивальна іграшка тренує уяву, мислення, зорово-моторну координацію, соціальні навички. Допомагає дітям придумувати історії для ігор і спілкуватися. Паркінг від Viga Toys ідеальний для творчих ігор. Дитина спробує себе в різних ролях: водія машини, пілота вертольота, працівника автомийки та заправки. Діти дізнаються більше про життя міста та транспорт.
Дерев'яний ігровий набір із серії PolarB виготовлений у спокійних кольорах. Усі деталі покриті гіпоалергенною фарбою. Кути ретельно заокруглені та відшліфовані. Усі розвивальні дерев'яні іграшки Viga Toys відповідають стандартам безпеки та якості: європейському EN71, американському ASTM.
У комплекті ігровий набір із 20 деталей, включно з 3-рівневим паркінгом, 3 машинками, 1 вертоліт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44029 |
| Вага | 1.43 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 15 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 23,5 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 20 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 31 мм |
| Штрихкод | 6971608440298 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 138 ₴







