Займіть дитину розвивальною грою з дерев'яним лабіринтом Viga Toys PolarB Бусини. Він складається з підставки, вигнутих треків і 14 дерев'яних намистин різних форм і кольорів. Вони легко ковзають по дротовому лабіринту, як американськими гірками! Дерев'яна іграшка сподобається малюкам попереднього віку від 18 місяців.
Ігри з пальчиковим лабіринтом допоможуть розвинути уважність, координацію руки-очі, мислення, спритність. Гладкі дерев'яні намистини різних кольорів подарують приємні тактильні відчуття.
Пальчиковий лабіринт захопить дитину, подарує години веселощів і надихне на пізнання світу. Великі намистини зручні для дитячих пальчиків. У розвивальному дерев'яному лабіринті також є 3 фігурні елементи у формі мордочок симпатичних звірят: лінивця, лева та лисички. У такій компанії грати буде набагато цікавіше!
Розмір лабіринту 18 х 18 х 12,5 см. Усі елементи надійно закріплені, немає окремих частин, які розбираються. Така конструкція іграшки передбачена для спокою батьків і безпеки малюків.
Лабіринт із серії PolarB виконаний у неяскравих кольорах із милим малюнком. Іграшка з таким спокійним дизайном чудово впишеться в інтер'єр дитячої кімнати.
Всі продукти Viga Toys сертифіковані за європейським EN71 і американським ASTM стандартами якості та безпеки.
Ігри з пальчиковим лабіринтом допоможуть розвинути уважність, координацію руки-очі, мислення, спритність. Гладкі дерев'яні намистини різних кольорів подарують приємні тактильні відчуття.
Пальчиковий лабіринт захопить дитину, подарує години веселощів і надихне на пізнання світу. Великі намистини зручні для дитячих пальчиків. У розвивальному дерев'яному лабіринті також є 3 фігурні елементи у формі мордочок симпатичних звірят: лінивця, лева та лисички. У такій компанії грати буде набагато цікавіше!
Розмір лабіринту 18 х 18 х 12,5 см. Усі елементи надійно закріплені, немає окремих частин, які розбираються. Така конструкція іграшки передбачена для спокою батьків і безпеки малюків.
Лабіринт із серії PolarB виконаний у неяскравих кольорах із милим малюнком. Іграшка з таким спокійним дизайном чудово впишеться в інтер'єр дитячої кімнати.
Всі продукти Viga Toys сертифіковані за європейським EN71 і американським ASTM стандартами якості та безпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 18.5 мм |
| Ширина | 18.6 мм |
| Довжина | 13.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44020 |
| Вага | 0.43 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік дітей до, років | 1,5 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 13,2 мм |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 3 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Лабіринти |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6971608440205 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴




