Ви коли-небудь брали участь у грі, яка приводить у повне захоплення і дорослих, і дітей? Якщо так, то це, найімовірніше, була данина — найпопулярніша у світі настільна гра на спритність. Між іншим, у неї можна грати вже з 3 років!
Сенс джиги в тому, щоб якомога довше не руйнувати побудовану з дерев'яних блоків вежу. Кожен гравець за чергою підкидається кубик, після чого виймає з будівництва один блок кольору і ставить деталь зверху конструкції. Можна грати як удвох, так і компанією. Програє той, хто першим руйнує дерев'яну вежу.
В інтерпретації Viga Toys всі 54 блоки настільної гри дженга виготовлені в пастельних тонах. У наборі є деталь у формі мордочки фірмового полярного ведмежати — символу серії PolarB. Матеріал комплекту — гладко відшліфована деревина. Розміри кожного ігрового блока: 5,4 х 1,8 х 1,1 см.
Дженга чудово підходить для гравців будь-якого віку, починаючи з дошкільнят. Ця легендарна настільна гра не тільки приносить масу задоволення, але й чудово розвиває спритність рук, уважність, зорово-моторну координацію, допомагає в пізнанні світу та соціалізації.
Сенс джиги в тому, щоб якомога довше не руйнувати побудовану з дерев'яних блоків вежу. Кожен гравець за чергою підкидається кубик, після чого виймає з будівництва один блок кольору і ставить деталь зверху конструкції. Можна грати як удвох, так і компанією. Програє той, хто першим руйнує дерев'яну вежу.
В інтерпретації Viga Toys всі 54 блоки настільної гри дженга виготовлені в пастельних тонах. У наборі є деталь у формі мордочки фірмового полярного ведмежати — символу серії PolarB. Матеріал комплекту — гладко відшліфована деревина. Розміри кожного ігрового блока: 5,4 х 1,8 х 1,1 см.
Дженга чудово підходить для гравців будь-якого віку, починаючи з дошкільнят. Ця легендарна настільна гра не тільки приносить масу задоволення, але й чудово розвиває спритність рук, уважність, зорово-моторну координацію, допомагає в пізнанні світу та соціалізації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44011 |
| Вага | 0.5 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Висота | 23 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 9 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 32 |
| Кількість предметів у наборі | 54 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Настільні ігри |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Розмір деталей, см | 5,4x1,8x1,1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 9 мм |
| Штрихкод | 6971608440113 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴









