
Дерев'яна пірамідка Viga Toys PolarB Білий ведмедик-неваляйко (44005)
624 ₴
- В наявності
- Код: 44005
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Який має бути перша розвивальна іграшка? Безпечний, красивий, приємний для рук і очей — такий, як пірамідка Viga Toys Білий ведмідь серії PolarB! Вона виготовлена за останнім словом дизайну та з першого погляду приваблює м'яким пастельним забарвленням і досконалими формами. Призначена для малюків від 18 місяців.
Будова цієї іграшки гранично проста. На заокругленій підставці-основі закріплений стрижень, на який нанизані кольорові кільця різних розмірів. Завершує конструкцію верхівки у формі милої мордочки ведмежати. Матеріал — ретельно відшліфоване, покрите безпечними фарбами дерево. З цим ведмедиком дитині буде цікаво пізнавати світ!
Всі елементи великі, гладкі, приємні на дотик. Завдяки закругленій дерев'яній підставці пірамідка-неваляйко PolarB Білий ведмідь може гойдатися з боку в бік.
Ця дитяча пірамідка чудово поєднується з методикою Монтессорі. Вона чудово тренує дрібну моторику, покращує координацію рухів, зміцнює дитячі пальчики, допомагає засвоїти поняття більше-менше. Стикаючись із натуральним матеріалом — деревом, дитина отримує безліч тактильних відчуттів, вчиться співвідносити розмір деталі з її вагою.
Будова цієї іграшки гранично проста. На заокругленій підставці-основі закріплений стрижень, на який нанизані кольорові кільця різних розмірів. Завершує конструкцію верхівки у формі милої мордочки ведмежати. Матеріал — ретельно відшліфоване, покрите безпечними фарбами дерево. З цим ведмедиком дитині буде цікаво пізнавати світ!
Всі елементи великі, гладкі, приємні на дотик. Завдяки закругленій дерев'яній підставці пірамідка-неваляйко PolarB Білий ведмідь може гойдатися з боку в бік.
Ця дитяча пірамідка чудово поєднується з методикою Монтессорі. Вона чудово тренує дрібну моторику, покращує координацію рухів, зміцнює дитячі пальчики, допомагає засвоїти поняття більше-менше. Стикаючись із натуральним матеріалом — деревом, дитина отримує безліч тактильних відчуттів, вчиться співвідносити розмір деталі з її вагою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44005 |
| Вага | 0.3 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | Від 7 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Пірамідки |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6971608440052 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624 ₴






