Познайомтеся з милим слоником у формі дитячої каталки від Viga Toys. Він супроводжуватиме малюка вдома та на прогулянках. Дерев'яна каталка створена для дітей від 18 місяців переддошкільного віку.
Дитина разом зі слоником потренує навички ходьби, координацію рухів, навчиться тримати рівновагу. Чарівний слоник у неяскравих кольорах надихне малюків на рухливі ігри та допоможе в розвитку фізичних навичок.
Дерев'яну каталку Viga Toys PolarB Слоник можна брати із собою на прогулянку або дитячий майданчик, зайняти непосиду вдома. Малюкам, які вже ходять, буде цікаво возити за собою слоника на мотузочку. Каталка підвищить активність дитини, її емоційний добробут, допоможе в пізнанні світу.
Ця дерев'яна іграшка серії PolarB виготовлена з суцільного дерева, пофарбована в стильний відтінок синього. Слоник стійкий завдяки великим колесам. Розмір дитячої каталки 10 х 11 х 5 см.
Усі розвивальні іграшки та набори Viga Toys виготовлені з натуральних матеріалів, мають сертифікати безпеки та якості EN71, ASTM.
Дитина разом зі слоником потренує навички ходьби, координацію рухів, навчиться тримати рівновагу. Чарівний слоник у неяскравих кольорах надихне малюків на рухливі ігри та допоможе в розвитку фізичних навичок.
Дерев'яну каталку Viga Toys PolarB Слоник можна брати із собою на прогулянку або дитячий майданчик, зайняти непосиду вдома. Малюкам, які вже ходять, буде цікаво возити за собою слоника на мотузочку. Каталка підвищить активність дитини, її емоційний добробут, допоможе в пізнанні світу.
Ця дерев'яна іграшка серії PolarB виготовлена з суцільного дерева, пофарбована в стильний відтінок синього. Слоник стійкий завдяки великим колесам. Розмір дитячої каталки 10 х 11 х 5 см.
Усі розвивальні іграшки та набори Viga Toys виготовлені з натуральних матеріалів, мають сертифікати безпеки та якості EN71, ASTM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44004 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Штрихкод | 6971608440045 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386 ₴







