Як допомогти малюкові міцно стати на ніжки та впевнено топати вперед? Подаруйте йому милого друга-їжачка на коліщатках! Зручна іграшка-каталка Viga Toys серії PolarB розроблена для дітей від 18 місяців. Вона стане постійним супутником вашого малюка та улюбленою розвивальною іграшкою, яку так цікаво возити за собою, тримаючи за шнурок.
Завдяки великим дерев'яним колесам каталка Їжачок стійка. Вона допоможе поліпшити навички ходьби та розвинути рухову активність. У компанії з таким другом дитина почуватиметься впевненіше — ігри стануть рухливішими, зміцниться координація рухів. Крок за кроком малюк освоїть різні повороти, навчиться орієнтуватися в просторі (вліво-вправо, вперед-назад) і навіть ходити задом спереду. Пізнання світу з каталкою на мотузочку проходитиме цікавіше!
Як і всі розвивальні іграшки серії PolarB, каталка Їжачок Viga Toys виготовлена в спокійних пастельних тонах із якісного дерева та покрита нешкідливими фарбами. Всі краї заокруглені, гладко відшліфовані. Іграшка повністю безпечна у використанні, відповідає американському (ASTM) і європейському (EN71) стандартам якості.
Завдяки великим дерев'яним колесам каталка Їжачок стійка. Вона допоможе поліпшити навички ходьби та розвинути рухову активність. У компанії з таким другом дитина почуватиметься впевненіше — ігри стануть рухливішими, зміцниться координація рухів. Крок за кроком малюк освоїть різні повороти, навчиться орієнтуватися в просторі (вліво-вправо, вперед-назад) і навіть ходити задом спереду. Пізнання світу з каталкою на мотузочку проходитиме цікавіше!
Як і всі розвивальні іграшки серії PolarB, каталка Їжачок Viga Toys виготовлена в спокійних пастельних тонах із якісного дерева та покрита нешкідливими фарбами. Всі краї заокруглені, гладко відшліфовані. Іграшка повністю безпечна у використанні, відповідає американському (ASTM) і європейському (EN71) стандартам якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44003 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | коричневий, жовтий |
| Штрихкод | 6971608440038 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 005 863 ₴







