Надихніть відьм, чарівників і магглів віком від 8 років і старше на дослідження чарівного світу творчої гри з LEGO® Harry PotterTM Подвір'я Хоґвортсу: порятунок Сіріуса (76401).
Цей ігровий набір ґрунтується на пам'ятних сценах із фільму «Гаррі Поттер і в'язний Азкабана». У ньому представлені 3 культові мініфігурки: Гаррі Поттер, Герміона Грейнджер і Сіріус Блек, а також популярний гіпогриф Бакбік. У Журавлина рухомі крила та місце на спині для мініфігурки пасажира.
Тюремна камера високо у вежі Гоґвортсу — місце сміливого порятунку, а знаменита перегонова мітла Гаррі «Мольнія» допоможе дітям вирушити в таку чарівну пригоду!
Безплатний застосунок LEGO® Building Instructions дає змогу дітям переглядати, масштабувати та обертати модель під час складання, створюючи дивовижне відчуття занурення у фентезі та взаємодії з героями. Цей модульний набір з'єднується з іншими в серії, щоб вийшов цілий замок Гоґвортс.
• Чарівні пригоди: LEGO® Harry PotterTM Подвір'я Хогвортсу: порятунок Сіріуса (76401) наповнений захопливими рольовими іграми, від сміливого виклику з в'язниці до захопливого польоту на гіпогрифе Бакбіку.
• Культові персонажі: до набору входять мініфігурки Гаррі Поттера, Герміони Грейнджер і Сіріуса Блека, а також фігурка гіпогрифа Журавлина з рухомими крилами та місцем для пасажира на спині.
• Можливості для творчих ігор: діти можуть відтворити культову сцену порятунку з «Гаррі Поттера та в'язня Азкабану» та придумати свої історії.
• Цей ігровий набір стане чарівним подарунком на день народження, свято або будь-який інший день для шанувальників Гаррі ПоттераTM віком від 8 років.
• Розміри зібраної моделі: 22 х 10 х 31 см.
• Цей конструктор входить до серії модульних наборів, які утворюють повноцінний замок Гоґвортс. 2 випадкові плитки карт чарівника (всього 16) також входять для дітей.
Цей ігровий набір ґрунтується на пам'ятних сценах із фільму «Гаррі Поттер і в'язний Азкабана». У ньому представлені 3 культові мініфігурки: Гаррі Поттер, Герміона Грейнджер і Сіріус Блек, а також популярний гіпогриф Бакбік. У Журавлина рухомі крила та місце на спині для мініфігурки пасажира.
Тюремна камера високо у вежі Гоґвортсу — місце сміливого порятунку, а знаменита перегонова мітла Гаррі «Мольнія» допоможе дітям вирушити в таку чарівну пригоду!
Безплатний застосунок LEGO® Building Instructions дає змогу дітям переглядати, масштабувати та обертати модель під час складання, створюючи дивовижне відчуття занурення у фентезі та взаємодії з героями. Цей модульний набір з'єднується з іншими в серії, щоб вийшов цілий замок Гоґвортс.
• Чарівні пригоди: LEGO® Harry PotterTM Подвір'я Хогвортсу: порятунок Сіріуса (76401) наповнений захопливими рольовими іграми, від сміливого виклику з в'язниці до захопливого польоту на гіпогрифе Бакбіку.
• Культові персонажі: до набору входять мініфігурки Гаррі Поттера, Герміони Грейнджер і Сіріуса Блека, а також фігурка гіпогрифа Журавлина з рухомими крилами та місцем для пасажира на спині.
• Можливості для творчих ігор: діти можуть відтворити культову сцену порятунку з «Гаррі Поттера та в'язня Азкабану» та придумати свої історії.
• Цей ігровий набір стане чарівним подарунком на день народження, свято або будь-який інший день для шанувальників Гаррі ПоттераTM віком від 8 років.
• Розміри зібраної моделі: 22 х 10 х 31 см.
• Цей конструктор входить до серії модульних наборів, які утворюють повноцінний замок Гоґвортс. 2 випадкові плитки карт чарівника (всього 16) також входять для дітей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76401 |
| Вага | 0.56 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 345 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | Harry Potter |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702017153421 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 566 158 ₴









