Унікальний портативний набір «Чарівна валіза Гоґвортсу» LEGO® Harry PotterTM (76399) для дітей віком від 8 років пропонує магічне поєднання настроюваних місць і людей із фільмів про Гаррі Поттера.
Веселощі Гоґвортсу в руках дітей
Як і у разі культовими валізами учнів Гоґвортсу, діти можуть оформити свою валізу з кубиків LEGO® у квітах свого факультету Гоґвортсу та додати кумедні наклейки, щоб зробити її унікальною.
Серед вмісту валізи великий вибір деталей мініфігурок, включно з різними зачіски та відтінки шкіри, так що діти зможуть зібрати до 5 персонажів із фільмів про Гаррі Поттера та створити нових учнів Гоґвортсу.
Багато настроюваних меблів і аксесуарів із фільмів дарують дітям ідеї та натхнення, щоб втілити в життя уявні пригоди в Гоґвортсі. Можна розіграти три класичні сюжети з фільмів: церемонію розподілу, бенкет у Великому залі та вітальню факультету. Коли пригоди закінчаться, все акуратно забирається у валізу, щоб діти могли взяти магію Гоґвортсу із собою, хай куди б вирушили.
• Набір «Чарівна валіза Гоґвортсу» LEGO® Harry PotterTM (76399) містить безліч елементів і мініфігурок із фільмів про Гаррі Поттера, які діти зможуть збирати та налаштовувати на свій смак.
• У валізі є меблі, які чарівним способом змінюють конфігурацію, аксесуари з фільмів і широкий вибір деталей мініфігурок. Поєднуючи їх, діти зможуть створювати різних персонажів.
• Розподіл, зілля, котел, книга зі зілля, мапа мародерів, цукерки з будь-якими смаками «Берті Боттс», журнал «Придіра», кубки, печиво, шахова дошка та сова.
• Діти можуть зібрати до 5 мініфігурок, створювати абсолютно нових персонажів, застосовувати та комбінувати різні елементи для збирання, щоб втілити пригоди в Гоґвортсі.
• Можна зібрати й розіграти три незабутні моменти з фільмів: церемонію розподілу, бенкет у Великому залі та вітальню факультету.
• Цей ігровий набір стане ідеальним подарунком для шанувальників «Гаррі Поттера» від 8 років.
• Розміри валізи: 17 х 7 х 6 см.
Веселощі Гоґвортсу в руках дітей
Як і у разі культовими валізами учнів Гоґвортсу, діти можуть оформити свою валізу з кубиків LEGO® у квітах свого факультету Гоґвортсу та додати кумедні наклейки, щоб зробити її унікальною.
Серед вмісту валізи великий вибір деталей мініфігурок, включно з різними зачіски та відтінки шкіри, так що діти зможуть зібрати до 5 персонажів із фільмів про Гаррі Поттера та створити нових учнів Гоґвортсу.
Багато настроюваних меблів і аксесуарів із фільмів дарують дітям ідеї та натхнення, щоб втілити в життя уявні пригоди в Гоґвортсі. Можна розіграти три класичні сюжети з фільмів: церемонію розподілу, бенкет у Великому залі та вітальню факультету. Коли пригоди закінчаться, все акуратно забирається у валізу, щоб діти могли взяти магію Гоґвортсу із собою, хай куди б вирушили.
• Набір «Чарівна валіза Гоґвортсу» LEGO® Harry PotterTM (76399) містить безліч елементів і мініфігурок із фільмів про Гаррі Поттера, які діти зможуть збирати та налаштовувати на свій смак.
• У валізі є меблі, які чарівним способом змінюють конфігурацію, аксесуари з фільмів і широкий вибір деталей мініфігурок. Поєднуючи їх, діти зможуть створювати різних персонажів.
• Розподіл, зілля, котел, книга зі зілля, мапа мародерів, цукерки з будь-якими смаками «Берті Боттс», журнал «Придіра», кубки, печиво, шахова дошка та сова.
• Діти можуть зібрати до 5 мініфігурок, створювати абсолютно нових персонажів, застосовувати та комбінувати різні елементи для збирання, щоб втілити пригоди в Гоґвортсі.
• Можна зібрати й розіграти три незабутні моменти з фільмів: церемонію розподілу, бенкет у Великому залі та вітальню факультету.
• Цей ігровий набір стане ідеальним подарунком для шанувальників «Гаррі Поттера» від 8 років.
• Розміри валізи: 17 х 7 х 6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76399 |
| Вага | 0.76 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 603 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | Harry Potter |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702017153407 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 079 831 ₴









