Зоролет супергероїв із фільму «Пристражі Галактики. Частина 3» студії Marvel LEGO® Marvel Зореліт малюка Ракети (76254) відправить дітей від 8 років у нескінченні фантастичні пригоди.
Цей конструктор уособлює зореліт, на якому малюк Ракета уникає своїх творців у фільмі. Космічний корабель має кабіну, що відкривається, регульоване шасі та два шипових шутери. Крім фігурки малюка Ракети, до набору входить мініфігурка дорослого Ракети — ще більше пригод у всесвіті «Страж Галактики». Якщо хочете додати цифрові розваги, у застосунку LEGO Builder є функція інтуїтивного масштабування й обертання, що дає змогу дітям, складаючи моделі, візуалізувати їх.
Цей конструктор уособлює зореліт, на якому малюк Ракета уникає своїх творців у фільмі. Космічний корабель має кабіну, що відкривається, регульоване шасі та два шипових шутери. Крім фігурки малюка Ракети, до набору входить мініфігурка дорослого Ракети — ще більше пригод у всесвіті «Страж Галактики». Якщо хочете додати цифрові розваги, у застосунку LEGO Builder є функція інтуїтивного масштабування й обертання, що дає змогу дітям, складаючи моделі, візуалізувати їх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76254 |
| Вага | 0.37 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 191 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Super Heroes |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017419718 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 105 588 ₴






