Оживіть вогняну битву між Обі-Ваном Кенобі та Дартом Вейдером із цим набором LEGO® Star WarsTM (75334). Він має поле битви з 2 обертовими бойовими платформами, спливне полум'я, розділяне поле бою, і шахтарський візок, який можна перекинути.
До набору також входять 4 мініфігурки LEGO: Обі-Ван Кенобі та Дарт Вейдер, кожна зі світловими мечами, Тала Дурить і дроїд NED-B — для розігрування сцен із фільму «Зоряні війни: Обі-Ван Кенобі».
Унікальний подарунок за мотивами «Зоряних воєн» для дітей від 8 років потішить фанатів фільму. До комплекту входять покрокові ілюстровані інструкції зі збирання.
• Бойовий набір «Обі-Ван Кенобі проти Дарта Вейдера» (75334): відтворіть епічну дуель на світлових мечах із «Зоряних воєн: Обі-Ван Кенобі» з цим повним пригод набором LEGO® Star WarsTM.
• 4 мініфігурки LEGO®: Обі-Ван Кенобі із синім світловим мечем, Дарт Вейдер із червоним світловим мечем, Тала Дурить із бластерним пістолетом і дроїд NED-B із силовим молотом і аксесуаром для рюкзака.
• Натхненні ігрові можливості: 2 обертові бойові платформи, напівпрозора підставка для силових стрибків Обі-Вана, спливна функція вогню, піч, що відкривається, візок для здобичі корисних добунків, яку можна перевернути та від'єднати.
• Подаруйте цей конструктор із 408 деталей на день народження або інше свято фанатам фільму «Зоряні війни: Обі-Ван Кенобі» від 8 років.
• Розміри поля битви: 24 х 19 х 9 см.
• До комплекту входять ілюстровані інструкції, тож діти можуть будувати з упевненістю джедая.
• Набори LEGO® Star WarsTM дають змогу дітям і дорослим відтворювати сцени зі знаменитих фільмів, вигадувати свої історії або просто демонструвати збірні моделі.
До набору також входять 4 мініфігурки LEGO: Обі-Ван Кенобі та Дарт Вейдер, кожна зі світловими мечами, Тала Дурить і дроїд NED-B — для розігрування сцен із фільму «Зоряні війни: Обі-Ван Кенобі».
Унікальний подарунок за мотивами «Зоряних воєн» для дітей від 8 років потішить фанатів фільму. До комплекту входять покрокові ілюстровані інструкції зі збирання.
• Бойовий набір «Обі-Ван Кенобі проти Дарта Вейдера» (75334): відтворіть епічну дуель на світлових мечах із «Зоряних воєн: Обі-Ван Кенобі» з цим повним пригод набором LEGO® Star WarsTM.
• 4 мініфігурки LEGO®: Обі-Ван Кенобі із синім світловим мечем, Дарт Вейдер із червоним світловим мечем, Тала Дурить із бластерним пістолетом і дроїд NED-B із силовим молотом і аксесуаром для рюкзака.
• Натхненні ігрові можливості: 2 обертові бойові платформи, напівпрозора підставка для силових стрибків Обі-Вана, спливна функція вогню, піч, що відкривається, візок для здобичі корисних добунків, яку можна перевернути та від'єднати.
• Подаруйте цей конструктор із 408 деталей на день народження або інше свято фанатам фільму «Зоряні війни: Обі-Ван Кенобі» від 8 років.
• Розміри поля битви: 24 х 19 х 9 см.
• До комплекту входять ілюстровані інструкції, тож діти можуть будувати з упевненістю джедая.
• Набори LEGO® Star WarsTM дають змогу дітям і дорослим відтворювати сцени зі знаменитих фільмів, вигадувати свої історії або просто демонструвати збірні моделі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 75334 |
| Вага | 0.68 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 408 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | Star Wars |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702017155609 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 566 158 ₴









