Все на борт джедайського винищувача Обі-вана Кенобі! З ним у кабіні та його вірним астродроїдом R4-P17 на крилі вирушайте на Каміно, за Зовнішнє кільце. Стріляйте із шипових шутерів по ворожих зорельотах, які з'являться на шляху. Приземляйтеся у водяному світі Каміно, щоб вас зустрічає Таун Ві. Зустріч може поміняти хід Війни клонів!
Шанувальники фільму «Зоряні війни: Атака клонів» можуть використовувати Силу, щоб зібрати цю модель із кубиків LEGO® Джедайський винищувач Обі-вана Кенобі (75333). Цікавий подарунок для дітей віком від 7 років і старше обладнаний кабіною, що відкривається, для мініфігурки Обі-Вана, двома шиповими шутерами, висувним шасі, затискачами для зберігання світлового меча та точкою кріплення на крилі для голови дроїда R4-P17.
Цей ігровий набір містить 2 мініфігурки LEGO® Star WarsTM: Обі-Вана та вперше в історії каміноанку Таун Ві, а також фігурку дроїда-астромеханіка R4-P17 LEGO, яка надихне на творчу сюжетну гру.
До цього набору входять покрокові інструкції, а в застосунку LEGO® Building Instructions є інтуїтивно зрозумілі інструменти для масштабування й повороту, які роблять процес творчого збирання ще цікавішим.
• Модель джедайського винищувача Обі-вана Кенобі (75333) з кубиків: шанувальники можуть заново пережити епічні сцени «Зоряні війни: Атака клонів», ладу та граючи з цим винищувачем LEGO® Star WarsTM.
• 2 мініфігурки LEGO®: Обі-Ван Кенобі зі світловим мечем і вперше Таун Ві, а також фігурка LEGO® дроїда-астромеханіка R4-P17.
• Створений для гри: винищувач має кабіну пілота, що відкривається, для мініфігурок, два шипових шутери, висувне шасі, затискачі для зберігання світлового меча та точку кріплення на крилі для голови дроїда R4-P17.
• Ідея подарунка для шанувальників від 7 років: подаруйте цей конструктор із 282 деталей на день народження або свято шанувальникам фільму «Зоряні війни: Атака клонів» і колекціонерам LEGO® Star WarsTM.
• Для гри та демонстрації: побудований із кубиків винищувач Star WarsTM, розміром 25 х 13 х 7 см можна демонструвати в перервах між іграми.
• Творча гра для будь-якого віку: конструктори LEGO® Star WarsTM дають змогу дітям (і дорослим шанувальникам) відтворювати культові сцени, вигадувати власні унікальні історії або просто демонструвати зібрані моделі.
• Висока якість: кубики та деталі LEGO® відповідають найсуворішим стандартам якості та безпеки, легко та надійно з'єднуються між собою.
Шанувальники фільму «Зоряні війни: Атака клонів» можуть використовувати Силу, щоб зібрати цю модель із кубиків LEGO® Джедайський винищувач Обі-вана Кенобі (75333). Цікавий подарунок для дітей віком від 7 років і старше обладнаний кабіною, що відкривається, для мініфігурки Обі-Вана, двома шиповими шутерами, висувним шасі, затискачами для зберігання світлового меча та точкою кріплення на крилі для голови дроїда R4-P17.
Цей ігровий набір містить 2 мініфігурки LEGO® Star WarsTM: Обі-Вана та вперше в історії каміноанку Таун Ві, а також фігурку дроїда-астромеханіка R4-P17 LEGO, яка надихне на творчу сюжетну гру.
До цього набору входять покрокові інструкції, а в застосунку LEGO® Building Instructions є інтуїтивно зрозумілі інструменти для масштабування й повороту, які роблять процес творчого збирання ще цікавішим.
• Модель джедайського винищувача Обі-вана Кенобі (75333) з кубиків: шанувальники можуть заново пережити епічні сцени «Зоряні війни: Атака клонів», ладу та граючи з цим винищувачем LEGO® Star WarsTM.
• 2 мініфігурки LEGO®: Обі-Ван Кенобі зі світловим мечем і вперше Таун Ві, а також фігурка LEGO® дроїда-астромеханіка R4-P17.
• Створений для гри: винищувач має кабіну пілота, що відкривається, для мініфігурок, два шипових шутери, висувне шасі, затискачі для зберігання світлового меча та точку кріплення на крилі для голови дроїда R4-P17.
• Ідея подарунка для шанувальників від 7 років: подаруйте цей конструктор із 282 деталей на день народження або свято шанувальникам фільму «Зоряні війни: Атака клонів» і колекціонерам LEGO® Star WarsTM.
• Для гри та демонстрації: побудований із кубиків винищувач Star WarsTM, розміром 25 х 13 х 7 см можна демонструвати в перервах між іграми.
• Творча гра для будь-якого віку: конструктори LEGO® Star WarsTM дають змогу дітям (і дорослим шанувальникам) відтворювати культові сцени, вигадувати власні унікальні історії або просто демонструвати зібрані моделі.
• Висока якість: кубики та деталі LEGO® відповідають найсуворішим стандартам якості та безпеки, легко та надійно з'єднуються між собою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 75333 |
| Вага | 2.31 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 282 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | Star Wars |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017155593 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 372 444 ₴




