До цього набору входять чотири мініфігурки ніндзя-ніндзя Зейн і Коул, кожен озброєний двома катанами, шеф-перський гвардії та Мисливський імперський кігтя, а також дроїдів Імперії. У командира імперської гвардії є імперський меч, Мисливець імперського кігтя — електричний посох, і обидва пересуваються на крутих літальних апаратах. У наборі є дві стихії сили дракона та діти можуть зібрати ще чотири стихії різних кольорів в інших наборах NINJAGO.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71791 |
| Вага | 0.52 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 22 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 5 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | NINJAGO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017413068 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 338 636 ₴








