LEGO® NINJAGO® Дорожній мотоцикл ніндзя Ллойда (71788) стане прекрасним подарунком для дітей від 4 років і допоможе їм розвинути навички конструювання та оповідання історій. Він містить дивовижний мотоцикл ніндзь, кістяний храм і дві мініфігурки, Джея й охоронника-скелета, щоб розігрувати нескінченні веселі пригоди.
Цей набір із мотоциклом серії LEGO NINJAGO був спеціально розроблений, щоб подарувати дітям від 4 років блискучий досвід будівництва та гри. Усередині коробки на кожному пакеті з кубиками вказана модель і персонаж, щоб діти могли швидко розпочати конструювання. Також деталь для початківців — частково побудована основа, щоб діти відразу бралися до будівництва.
Дозвольте застосунку LEGO Builder супроводжувати вас в інтуїтивному будівельному приєднанні. Масштабуйте та обертайте моделі в 3D, зберігайте та відстежуйте свій прогрес.
Цей набір із мотоциклом серії LEGO NINJAGO був спеціально розроблений, щоб подарувати дітям від 4 років блискучий досвід будівництва та гри. Усередині коробки на кожному пакеті з кубиками вказана модель і персонаж, щоб діти могли швидко розпочати конструювання. Також деталь для початківців — частково побудована основа, щоб діти відразу бралися до будівництва.
Дозвольте застосунку LEGO Builder супроводжувати вас в інтуїтивному будівельному приєднанні. Масштабуйте та обертайте моделі в 3D, зберігайте та відстежуйте свій прогрес.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71788 |
| Вага | 0.77 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 14 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 6 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 64 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | NINJAGO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 16 мм |
| Штрихкод | 5702017399706 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 840 280 ₴








