Подаруйте шанувальникам ніндзь віком від 7 років можливість злетіти в небо над NINJAGO® City з реактивним літаком Джея Ево (71784). Цей неймовірний реактивний літак можна перетворити на ще більшу та більш велику модель, додавши два стрільцеві механізми, золоті лопаті та золоте кермо.
Цей конструктор приголомшливого реактивного літака містить мініфігурку Джея, яку діти можуть помістити в кабіну та розіграти пригоди ніндзя у польоті. Діти також можуть комбінувати цей набір з іншими із серії NINJAGO у своїй колекції, щоб насолоджуватися ще більшою кількістю ігрових сюжетів.
Дозвольте застосунку LEGO Builder супроводжувати вас в інтуїтивному будівельному приєднанні. Масштабуйте та обертайте моделі в 3D, зберігайте та відстежуйте свій прогрес.
Цей конструктор приголомшливого реактивного літака містить мініфігурку Джея, яку діти можуть помістити в кабіну та розіграти пригоди ніндзя у польоті. Діти також можуть комбінувати цей набір з іншими із серії NINJAGO у своїй колекції, щоб насолоджуватися ще більшою кількістю ігрових сюжетів.
Дозвольте застосунку LEGO Builder супроводжувати вас в інтуїтивному будівельному приєднанні. Масштабуйте та обертайте моделі в 3D, зберігайте та відстежуйте свій прогрес.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71784 |
| Вага | 1.01 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 14 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 7 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 146 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | NINJAGO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 19 мм |
| Штрихкод | 5702017413006 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 840 280 ₴






