Шанувальники ніндзь віком від 8 років можуть відтворити сцени із серіалу «НІНДЗЯГО: Кришталеві» з цим крутим ігровим набором LEGO® Багі Кая Золотий дракон (71773). У ньому є всюдихід із кабіною, 2 гармати з 4 стрілками та золоті драконячі клинки. Зклавши задні колеса багі, можна перетворити його на істоту.
Конструктор, який вразить уяву фанатів ніндзя
Цей набір складається із 7 мініфігурок: Золотого Кая, Золотого Дракона Зейна з драконячими крилами, їхньої союзниці Скайлор і набору лиходіїв, з якими діти можуть розіграти битви: 450а Містера Ф, Громи та 2 воїни з Кам'яна відмерзя.
Круті іграшки, які перенесуть дітей у фантастичний світ
Іграшки NINJAGO® спонукають дітей відкласти екрани та зануритися у фантастичний світ LEGO®. Тут вони можуть об'єднати зусилля зі своїми відважними героями-ніндзя, щоб битися із силами зла з колекцією ігрових наборів, включно з роботів, автомобілі, літаки, драконів та храми.
• Шанувальники ніндзя можуть втілити в життя свої улюблені сцени із серіалу «НІНДЗЯГО: Кришталеві» з цим набором LEGO® NINJAGO® Багі Кая Золотий дракон (71773).
• 7 мініфігурок: Золотий Кай, Золотий дракон Зейн, Скайлор, генерал Містер Ф, Громіла та 2 воїни з Кам'яна змодія, щоб діти могли розіграти епічні битви в NINJAGO® City.
• Іграшковий всюдихід: цей унікальний автомобіль у стилі багі обладнаний кабіною, 2 гарматами з 4 стрілками та золотими драконовими клинками. Він також може рухатися, як істота.
• Подарунок для шанувальників ніндзь: набір із 624 деталей стане чудовим подарунком для дітей віком від 8 років, які люблять збирати моделі LEGO® і розігрувати битви.
• Розміри моделі: 35 х 19 х 13 см.
• Творча гра: іграшки LEGO® NINJAGO® спонукають дітей відійти від екранів і зануритися у фантастичний світ, де вони можуть ущипуватися ніндзь.
Конструктор, який вразить уяву фанатів ніндзя
Цей набір складається із 7 мініфігурок: Золотого Кая, Золотого Дракона Зейна з драконячими крилами, їхньої союзниці Скайлор і набору лиходіїв, з якими діти можуть розіграти битви: 450а Містера Ф, Громи та 2 воїни з Кам'яна відмерзя.
Круті іграшки, які перенесуть дітей у фантастичний світ
Іграшки NINJAGO® спонукають дітей відкласти екрани та зануритися у фантастичний світ LEGO®. Тут вони можуть об'єднати зусилля зі своїми відважними героями-ніндзя, щоб битися із силами зла з колекцією ігрових наборів, включно з роботів, автомобілі, літаки, драконів та храми.
• Шанувальники ніндзя можуть втілити в життя свої улюблені сцени із серіалу «НІНДЗЯГО: Кришталеві» з цим набором LEGO® NINJAGO® Багі Кая Золотий дракон (71773).
• 7 мініфігурок: Золотий Кай, Золотий дракон Зейн, Скайлор, генерал Містер Ф, Громіла та 2 воїни з Кам'яна змодія, щоб діти могли розіграти епічні битви в NINJAGO® City.
• Іграшковий всюдихід: цей унікальний автомобіль у стилі багі обладнаний кабіною, 2 гарматами з 4 стрілками та золотими драконовими клинками. Він також може рухатися, як істота.
• Подарунок для шанувальників ніндзь: набір із 624 деталей стане чудовим подарунком для дітей віком від 8 років, які люблять збирати моделі LEGO® і розігрувати битви.
• Розміри моделі: 35 х 19 х 13 см.
• Творча гра: іграшки LEGO® NINJAGO® спонукають дітей відійти від екранів і зануритися у фантастичний світ, де вони можуть ущипуватися ніндзь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71773 |
| Вага | 1.1 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 28 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 624 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | NINJAGO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 48 мм |
| Штрихкод | 5702017152059 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 376 378 ₴







