Обережно! На Ллойда та Нію напала ціла армія небезпечних змійок! Крилата ґадюка озброєна мечами та може літати повітрям на своєму реактивному ранці, а Пітон-динаміт стріляє з потужної балісти на землі. Вам потрібно навчити дикого дракона Ллойда, перш ніж злетіти в небо, ринутися в бій і перемогти змій. За виконання завдання ви здобудете нагороду — колекційний прапор сюрпризу.
До набору входять 4 мініфігурки:
• Ллойд із мечем, якого можна вдягнути в капюшон;
• Ния зі списом;
• Крилата гадюка з реактивним ранцем і мечем;
• Пітон-динаміт із динамітною шашкою й іграшковою стріляльною баллістою.
У дракона рухома голова, щелепа, хвіст і лапи, і його можна покращити, додавши сідло та великі крила для атаки в повітряних боях.
У наборі 747 деталей, включно з колекційним прапором.
Довжина дракона: 47 см.
Для дітей від 8 років.
До набору входять 4 мініфігурки:
• Ллойд із мечем, якого можна вдягнути в капюшон;
• Ния зі списом;
• Крилата гадюка з реактивним ранцем і мечем;
• Пітон-динаміт із динамітною шашкою й іграшковою стріляльною баллістою.
У дракона рухома голова, щелепа, хвіст і лапи, і його можна покращити, додавши сідло та великі крила для атаки в повітряних боях.
У наборі 747 деталей, включно з колекційним прапором.
Довжина дракона: 47 см.
Для дітей від 8 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71766 |
| Вага | 0.95 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 28 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 9 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 747 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Серія | NINJAGO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 54 мм |
| Штрихкод | 5702017151632 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 079 831 ₴









