Підготуйтеся до катання на лава-хвилі! Стрибайте на лавовий підіймач і далі гойдайтеся на розпеченій хвилі. Тільки будьте обережні та не потрапляйте в полум'я під вами. І стежте за полум'яниммітером у сусідній вежі! Збийте лавобульки з гребенів хвиль, і перемагайте їх і полум'яного брата, щоб зібрати більше монет!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71416 |
| Вага | 0.29 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 218 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Super Mario |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017399836 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 105 588 ₴






