Ласкаво просимо до «Будів Йоші»! Скажіть Йоше «привіт» і перевірте поштову скриньку на наявність листів. Відпочиньте біля каміна та підпояснюйте в ліжку Йоші. Зберіть червоні та зелені фрукти. Щоб зробити кожен фрукт надзвичайно смачним (і заробити бонусні монети), покатайтеся на Карусел подарунків, поки вони не стануть золотими. Їжте фрукти самі або використовуйте подарункову коробку, щоб поділитися ними з другом. Але остерігайтеся крота Монті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71406 |
| Вага | 0.31 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 246 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Super Mario |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017155265 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 093 653 ₴








