Конструктор LEGO Super Mario Пригоди разом із Маріо — це стартовий базовий набір, куди входить інтерактивна фігурка головного героя Супер Маріо. Завдяки вбудованим кольоровим сенсорам і потужним РК-екранам, LEGO Mario здатний зображати понад 100 реакцій на рух.
Гра починається з того, що гравці переміщують фігурку LEGO Mario певним маршрутом — від труби до воріт, пересуваючись через цеглу й обертові хмарні платформи. По дорозі вони борються з різними героями (Гумба, Баузер) і, звичайно ж, збирають монети. Отже, завдяки цьому конструктору діти зможуть грати в улюблену гру та самостійно конструювати різні рівні складності для неї.
Іграшка складається з 231 деталі та є основою всіх конструкторів цієї серії. Для захопливіших пригод комбінується з додатковими наборами-рівнями LEGO Super Mario (Лого Супер Маріо). Рекомендована для дітей від 6 років. Для головного героя буде потрібно 2 батарейки ААА (не входять до комплекту).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71360 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.5 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 9 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 231 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | Super Mario |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702016618396 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 55 360 647 ₴









