Дослідіть докази, залишені біглими шахраями, — це робота поліцейських із набору LEGO® City Пересувна поліцейська криміналістична лабораторія (60418). Цей крутий ігровий набір для дітей від 7 років містить іграшкову вантажівку, де ховається дворівнева криміналістична лабораторія з робочими місцями, картою, екранами відеоспостереження, мікроскопом, кавоваркою та відділенням для в'язаних.
До набору також входить місце проведення криміналістичної експертизи та квадроцикл шахраїв. Просто додайте мініфігурки двох поліцейських, вченого та двох шахраїв і занурюйтеся в епічні пригоди!
Цей ігровий набір із серії поліцейських транспортних засобів LEGO City містить покрокові надруковані інструкції зі збирання та 3D-інструкції в застосунку LEGO Builder. Це іфровий будівельний помічник з інтуїтивно зрозумілими інструментами масштабування й обертання, що дають змогу дітям візуалізувати моделі з усіх кутів.
Твоє місто. Жодних обмежень! Набори LEGO City містять круті транспортні засоби, реалістичні споруди та кумедні персонажі, що надихають на творчі ігри без обмежень. Діти можуть поєднувати цей поліцейський набір з іншими із серії LEGO City (продаються окремо), щоб зануритися в безмежний світ гри.
До набору також входить місце проведення криміналістичної експертизи та квадроцикл шахраїв. Просто додайте мініфігурки двох поліцейських, вченого та двох шахраїв і занурюйтеся в епічні пригоди!
Цей ігровий набір із серії поліцейських транспортних засобів LEGO City містить покрокові надруковані інструкції зі збирання та 3D-інструкції в застосунку LEGO Builder. Це іфровий будівельний помічник з інтуїтивно зрозумілими інструментами масштабування й обертання, що дають змогу дітям візуалізувати моделі з усіх кутів.
Твоє місто. Жодних обмежень! Набори LEGO City містять круті транспортні засоби, реалістичні споруди та кумедні персонажі, що надихають на творчі ігри без обмежень. Діти можуть поєднувати цей поліцейський набір з іншими із серії LEGO City (продаються окремо), щоб зануритися в безмежний світ гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60418 |
| Вага | 1.08 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 28 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 674 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 46 мм |
| Штрихкод | 5702017583709 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 360 647 ₴







