Пропонуємо до вашої уваги приголомшливий пожежний ігровий набір для дітей від 6 років: LEGO® City Пожежний рятувальний літак (60413) з реалістичними функціями, зокрема функцією скидання води та 2 пусковими установками для водних деталей.
Двомоторний літак також має задні вантажні двері та подвійну кабіну, що відчиняються. До набору входять мініфігурки пілота, оператора вогнегасника та пожежника з реактивним ранцем, а також сцена лісового пожежі для гостросюжетної гри.
Цей рятувальний набір містить зручні друковані інструкції зі збирання та покрокові 3D-інструменти в застосунку LEGO Builder. Будуючи, діти можуть масштабувати та обертати моделі для їх візуалізації з усіх боків.
«Пожежники» ігрові набори LEGO City — це багатофункціональні наземні, повітряні та водні іграшки для творчих ігор без обмежень. Діти можуть додати цей набір зі рятувальним літаком в інші (продаються окремо) із серії LEGO City для ще більших пригод!
Двомоторний літак також має задні вантажні двері та подвійну кабіну, що відчиняються. До набору входять мініфігурки пілота, оператора вогнегасника та пожежника з реактивним ранцем, а також сцена лісового пожежі для гостросюжетної гри.
Цей рятувальний набір містить зручні друковані інструкції зі збирання та покрокові 3D-інструменти в застосунку LEGO Builder. Будуючи, діти можуть масштабувати та обертати моделі для їх візуалізації з усіх боків.
«Пожежники» ігрові набори LEGO City — це багатофункціональні наземні, повітряні та водні іграшки для творчих ігор без обмежень. Діти можуть додати цей набір зі рятувальним літаком в інші (продаються окремо) із серії LEGO City для ще більших пригод!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60413 |
| Вага | 0.89 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 28 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 478 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 46 мм |
| Штрихкод | 5702017582955 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 212 337 ₴







