Відправте дитячу уяву в небо з іграшковим пожежним рятувальним вертольотом LEGO® City (60411) для дітей від 5 років, що містить 2 пускові пристрої для водних деталей LEGO, обертові ротори та круту кабіну для мініфігурки пілота-пожежного. Занурте свого героя у світ гостросюжних пригод пожежників за допомогою цього веселого ігрового набору.
Подаруйте дітям захопливу пригоду з конструювання за допомогою програми LEGO Builder. Будуючи, діти можуть досліджувати та зберігати віртуальні ігрові набори, відстежувати власний прогрес, масштабувати, обертати та переглядати моделі з усіх боків.
Набори для конструювання LEGO City містять реалістичні транспортні засоби, функціональні будівлі та персонажів, які підбирають безмежну гру уяви. Діти можуть поєднати цей набір із пожежним вертольотом з іншими наборами із серії LEGO City (продаються окремо) для великих пригод.
Подаруйте дітям захопливу пригоду з конструювання за допомогою програми LEGO Builder. Будуючи, діти можуть досліджувати та зберігати віртуальні ігрові набори, відстежувати власний прогрес, масштабувати, обертати та переглядати моделі з усіх боків.
Набори для конструювання LEGO City містять реалістичні транспортні засоби, функціональні будівлі та персонажів, які підбирають безмежну гру уяви. Діти можуть поєднати цей набір із пожежним вертольотом з іншими наборами із серії LEGO City (продаються окремо) для великих пригод.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60411 |
| Вага | 0.15 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 85 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 16 мм |
| Штрихкод | 5702017582931 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 542 ₴









