Потіште свого героя ігровим набором LEGO® City Вертоліт аварійно-рятувальної служби (60405). Призначений для дітей віком від 6 років, цей набір містить іграшковий вертоліт із крутою кабіною, обертовими гвинтами, відкривним вантажним відсіком. Додайте мініфігурки туриста, пілота та рятувальника, іграшкову сигнальну ракету та трохи уяви — і ви зможете грати годинами, наповненими пригодами.
Подаруйте малюкам захопливу пригоду зі створення іграшок за допомогою програми LEGO Builder. Будуючи, діти можуть досліджувати та зберігати віртуальні набори, відстежувати власний прогрес, масштабувати, обертати та переглядати моделі з усіх боків.
Ігрові набори LEGO City містять реалістичні транспортні засоби, деталізовані конструкції та персонажів, які надихають на безмежну гру уяви. Поєднайте цей веселий набір з іншими наборами із серії LEGO City (продаються окремо), щоб відкрити серію чудових транспортних засобів для великих пригод.
Подаруйте малюкам захопливу пригоду зі створення іграшок за допомогою програми LEGO Builder. Будуючи, діти можуть досліджувати та зберігати віртуальні набори, відстежувати власний прогрес, масштабувати, обертати та переглядати моделі з усіх боків.
Ігрові набори LEGO City містять реалістичні транспортні засоби, деталізовані конструкції та персонажів, які надихають на безмежну гру уяви. Поєднайте цей веселий набір з іншими наборами із серії LEGO City (продаються окремо), щоб відкрити серію чудових транспортних засобів для великих пригод.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60405 |
| Вага | 0.38 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 226 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017567488 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 321 427 ₴









