LEGO® City Вантажівка для ігрового турне (60388) має безліч деталей для гри уяви. Відкрийте причіп, щоб побачити сцену з двома ігровими комп'ютерними станціями й екраном стадіону з функцією веселої «анімації», а також призом переможця та крутим мерехтінням для шанувальників кіберспорту LEGO City. Просто додайте ведучого, ігрові мініфігурки та починайте турнір! Цей набір для дітей від 7 років містить легкий для розуміння друкований посібник із малюнками та застосунок LEGO Builder — цифровий помічник у будівництві, який має функцію інтуїтивного масштабування й обертання, що дає змогу дітям, складаючи моделі, візуалізувати їх з усіх боків. З наборами конструкторів із серії «Дивний транспорт» LEGO City діти можуть вивчити машини поблизу. Реалістичні моделі та кумедні персонажі надихають на відкриту творчу гру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60388 |
| Вага | 0.78 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 344 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702017416434 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 812 115 ₴









