Сміттєва вантажівка LEGO® City (60386) має реалістичні можливості, включно з сортувальним центром на три контейнери. Вантажівка має самосвальну платформу для спустошення контейнерів і підіймальну платформу для розвантаження. Просто додайте 3 мініфігурки, фігурку кота та починайте гру.
Цей набір для дітей від 6 років містить легке для розуміння друковане керівництво з малюнками та застосунок LEGO Builder — цифровий помічник у будівництві, що має функцію інтуїтивного масштабування й обертання, що дає змогу дітям, складаючи моделі, візуалізувати їх з усіх боків.
Діти дорослішають поруч із транспортними засобами та машинами, а з наборами конструкторів LEGO City вони зможуть вивчити їх поблизу. Реалістичні моделі та веселі персонажі надихають на творчу гру.
Цей набір для дітей від 6 років містить легке для розуміння друковане керівництво з малюнками та застосунок LEGO Builder — цифровий помічник у будівництві, що має функцію інтуїтивного масштабування й обертання, що дає змогу дітям, складаючи моделі, візуалізувати їх з усіх боків.
Діти дорослішають поруч із транспортними засобами та машинами, а з наборами конструкторів LEGO City вони зможуть вивчити їх поблизу. Реалістичні моделі та веселі персонажі надихають на творчу гру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60386 |
| Вага | 2.57 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 7 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 261 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 36 мм |
| Штрихкод | 5702017416410 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 823 667 ₴








