З іграшковим набором LEGO® City Дослідницька підкладка (60377) дітей від 5 років чекають нескінченні фантастичні пригоди. Надувний іграшковий човен обладнаний безліччю реалістичних деталей, зокрема робочим краном. У наборі також є мінісубмарину, пейзаж коралового рифа та скриня зі скарбами. У наборі містяться три мініфігурки дослідників, а також фігурки манту, акули-молоти, краба, двох рибок і двох черепах, а також безліч аксесуарів, що надихають створення сюжетів. Дозвольте застосунку LEGO Builder стати путівником для дітей у зрозумілій будівельній пригоді. Діти можуть досліджувати та відстежувати власний прогрес у будівництві, масштабувати, обертати та переглядати моделі з усіх боків. Іграшкові набори LEGO City містять круті транспортні засоби, реалістичні споруди та цікаві персонажі для безлічі годин гри, їх можна поєднувати з іншими наборами серії LEGO City.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60377 |
| Вага | 0.37 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 182 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 35 мм |
| Штрихкод | 5702017416373 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 203 232 ₴







