
Конструктор LEGO City Stuntz Завдання з каскадерською вантажівкою та вогняним кругом 479 деталей (60357)
44 364 995 ₴
- Немає в наявності
- Код: 60357
+380 (98) 236-17-45
KyivstarПривезете шоу до міста завдяки набору LEGO® City «Завдання з каскадерською вантажівкою та вогняним кругом» (60357). Цей іграшковий набір для дітей від 6 років містить круту вантажівку з вогняними вихлопними трубами та бортовий причіп із відкидною стартовою рамзою й трьома регульованими вогняними кругами. Додайте до нього каскадерський мотоцикл із маховиком, водія вантажівки та дві мініфігурки каскадерів, і ви отримаєте годинник захопливої гри. Набір містить посібник із малюнками та застосунок LEGO Builder — цифровий помічник у будівництві, який має функцію інтуїтивного масштабування й обертання, що дає змогу дітям, складаючи моделі, візуалізувати їх з усіх боків. Іграшки із серії LEGO City переносять дітей у центр подій: у їхньому розпорядженні реалістичні транспортні засоби, багатофункціональні будівлі та персонажі, що надихають на цікаву сюжетну гру. Діти можуть поєднувати набори із серії LEGO City Stuntz для більшої динаміки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60357 |
| Вага | 0.85 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 28 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 479 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 48 мм |
| Штрихкод | 5702017416175 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 364 995 ₴






