Цей ігровий набір LEGO® City Детективні місії водної поліції (60355) містить крутий іграшковий катер, камеру для шахраїв і 4 мініфігурки, зокрема популярного персонажа серіалу «LEGO® City: пригоди» Дюка ДеТейна.
Познайомте дітей з інтерактивним поліцейським детективом, у якому вони гратимуть головні ролі в цифрових пригодах. Використовуйте кубики LEGO® для виконання захопливих екранних місій і сюжетних завдань.
Завантажте безплатний застосунок
Для цього ігрового набору «Детективні місії водної поліції» потрібен смартфон або планшет, на якому встановлено безплатний застосунок LEGO® Building Instructions.
Діти вчаться, граючи
Діти віком від 6 років стають героями в центрі подій з ігровими наборами LEGO® City Missions, розвиваючи творчі здібності та навички вирішення проблем, взаємодіючи з улюбленими персонажами на екрані та виконуючи практичні завдання.
• У коробці є все необхідне, щоб побудувати швидкісний катер для місії та виконати завдання зі збирання, а також є 4 мініфігурки, включно з персонажем LEGO® City Дюка ДеТейна.
• Інтерактивна гра LEGO® City Police для дітей, де вони беруть на себе головні ролі в цифрових історіях, використовуючи кубики LEGO® для виконання на екрані місій з уписування шахраїв.
• Цей інтерактивний набір «LEGO® City Детективні місії водної поліції» можна подарувати дітям віком від 6 років, які люблять круті іграшки та відеоігри.
• Базова модель катера місії має розміри: 16 х 6 х 4 см.
• Аксесуари для мініфігурок містять акваланг, збільшувальне скло, рятувальний жилет, рацію, бінокль, наручники, камеру та скарби.
Познайомте дітей з інтерактивним поліцейським детективом, у якому вони гратимуть головні ролі в цифрових пригодах. Використовуйте кубики LEGO® для виконання захопливих екранних місій і сюжетних завдань.
Завантажте безплатний застосунок
Для цього ігрового набору «Детективні місії водної поліції» потрібен смартфон або планшет, на якому встановлено безплатний застосунок LEGO® Building Instructions.
Діти вчаться, граючи
Діти віком від 6 років стають героями в центрі подій з ігровими наборами LEGO® City Missions, розвиваючи творчі здібності та навички вирішення проблем, взаємодіючи з улюбленими персонажами на екрані та виконуючи практичні завдання.
• У коробці є все необхідне, щоб побудувати швидкісний катер для місії та виконати завдання зі збирання, а також є 4 мініфігурки, включно з персонажем LEGO® City Дюка ДеТейна.
• Інтерактивна гра LEGO® City Police для дітей, де вони беруть на себе головні ролі в цифрових історіях, використовуючи кубики LEGO® для виконання на екрані місій з уписування шахраїв.
• Цей інтерактивний набір «LEGO® City Детективні місії водної поліції» можна подарувати дітям віком від 6 років, які люблять круті іграшки та відеоігри.
• Базова модель катера місії має розміри: 16 х 6 х 4 см.
• Аксесуари для мініфігурок містять акваланг, збільшувальне скло, рятувальний жилет, рацію, бінокль, наручники, камеру та скарби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60355 |
| Вага | 0.4 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 278 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702017189765 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 203 232 ₴






