Ігровий набір «Космодром» LEGO® City (60351) наповнений елементами, що ґрунтуються на техніці НАСА. Тут є величезний стартовий комплекс, ракета з місцем для двох космонавтів і планетохід. Крім того, у наборі є обсерваторія та центр керування польотами, а ще службовий автомобіль, дрон і 6 мініфігурок для веселої рольової гри. Об'єднайте цей набір з іншими з популярної космічної серії іграшок LEGO® City Space, щоб розширити ігрові можливості.
Електронні інструкції для дітей від 7 років
До цього ігрового набору LEGO® входить друкована інструкція зі збирання, а в безплатному застосунку LEGO® Building Instructions для смартфонів і планшетів доступно інтерактивне електронне керівництво. Його приголомшливі інструменти масштабування й повороту дають змогу дітям у процесі складання розглядати кожну модель з усіх боків.
Світ творчого конструювання LEGO
Набори з космічної серії LEGO® City Space містять у собі моделі з безліччю функцій, джерелом натхнення для яких стали реальні машини, техніка та космічні кораблі НАСА. У наборах є персонажі-космонавти для реалістичної гри в космос.
• Ігровий набір «Космодром» LEGO® City Space (60351) містить безліч іграшок для творчої гри в космос. Прототипом для них стала техніка НАСА.
• У коробці є все необхідне для створення ракети, стартового комплексу, детальної обсерваторії та центру керування польотами, а також службовий автомобіль, всюдихід, дрон і 6 мініфігурок.
• Набір для творчої гри — діти можуть керувати ліфтом стартового комплексу, щоб доставити космонавтів до посадкового містка, і розігрувати сценарії в космічній обсерваторії та центрі керування польотами.
• Подарунок для шанувальників космосу — цю іграшку LEGO® можна подарувати на день народження, свято або просто зробити космонавту-початківцю віком від 7 років.
• Розміри ракети з прискорювачами в зібраному вигляді: 11 х 42 см.
• До ігрового набору входять аксесуари для мініфігурок LEGO®, зокрема планетохід із червоним «лазером» зі світного кубика (батарейка входить до комплекту).
• Інтерактивне електронне керівництво з будівництва — за допомогою програми LEGO® Building Instructions, доступного для смартфонів і планшетів, у процесі складання діти можуть збільшувати, повертати та розглядати моделі з усіх боків.
• Розвиток творчих навичок у дітей — джерелом натхнення для космічних іграшок LEGO® City Space стали реальні машини, техніка та космічні кораблі НАСА.
• Батарейки не потрібні.
Електронні інструкції для дітей від 7 років
До цього ігрового набору LEGO® входить друкована інструкція зі збирання, а в безплатному застосунку LEGO® Building Instructions для смартфонів і планшетів доступно інтерактивне електронне керівництво. Його приголомшливі інструменти масштабування й повороту дають змогу дітям у процесі складання розглядати кожну модель з усіх боків.
Світ творчого конструювання LEGO
Набори з космічної серії LEGO® City Space містять у собі моделі з безліччю функцій, джерелом натхнення для яких стали реальні машини, техніка та космічні кораблі НАСА. У наборах є персонажі-космонавти для реалістичної гри в космос.
• Ігровий набір «Космодром» LEGO® City Space (60351) містить безліч іграшок для творчої гри в космос. Прототипом для них стала техніка НАСА.
• У коробці є все необхідне для створення ракети, стартового комплексу, детальної обсерваторії та центру керування польотами, а також службовий автомобіль, всюдихід, дрон і 6 мініфігурок.
• Набір для творчої гри — діти можуть керувати ліфтом стартового комплексу, щоб доставити космонавтів до посадкового містка, і розігрувати сценарії в космічній обсерваторії та центрі керування польотами.
• Подарунок для шанувальників космосу — цю іграшку LEGO® можна подарувати на день народження, свято або просто зробити космонавту-початківцю віком від 7 років.
• Розміри ракети з прискорювачами в зібраному вигляді: 11 х 42 см.
• До ігрового набору входять аксесуари для мініфігурок LEGO®, зокрема планетохід із червоним «лазером» зі світного кубика (батарейка входить до комплекту).
• Інтерактивне електронне керівництво з будівництва — за допомогою програми LEGO® Building Instructions, доступного для смартфонів і планшетів, у процесі складання діти можуть збільшувати, повертати та розглядати моделі з усіх боків.
• Розвиток творчих навичок у дітей — джерелом натхнення для космічних іграшок LEGO® City Space стали реальні машини, техніка та космічні кораблі НАСА.
• Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60351 |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вага | 2.11 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 38 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 1010 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Світлові ефекти | Да |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 58 мм |
| Штрихкод | 5702017161808 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 950 308 ₴









