Підготуйте сцену для веселих трюків і змагань із цим набором LEGO® City Трюкове випробування Клинок (60340), до якого входить іграшковий мотоцикл із маховиком для справжніх трюкових шоу.
Діти також отримують мініфігурки Ширлі Кіпер і вершниці із серіалу «LEGO® City: пригоди» для творчих рольових ігор. Об'єднайте цей набір з іншими із серії LEGO® City Stuntz, щоб виконувати більше трюків.
Збери та грай — для дітей від 5 років і старших
Цей набір іграшок LEGO® City Stuntz постачається з простим ілюстрованим посібником, щоб діти могли збирати іграшки LEGO® самостійно.
Натхненна творча гра
У наборах LEGO® City діти виявляються в центрі подій завдяки крутим іграшковим транспортним засобам, функціональним конструкціям і персонажам, що надихають.
• Пригодницькі трюки для дітей від 5 років: підготуйте сцену для захопливих каскадерських шоу та змагань із набором LEGO® City Трюкове випробування Клинок (60340).
• У наборі: каскадерський мотоцикл із маховиком і 2 мініфігурки, зокрема персонаж серіалу «LEGO® City: пригоди» Ширлі Кіпер.
• Діти штовхають трюковий байк і відпускають його, щоб прорватися через бар'єри, активуючи функцію опускання лопатей для веселого шоу.
• Подарунок на будь-який випадок: цей ігровий набір LEGO® City Stuntz можна зробити на день народження або інше свято дітям віком від 5 років, які люблять круті трюкові іграшки.
• Розміри зібраної конструкції: 20 х 22 х 14 см.
• До набору входять аксесуари LEGO® для мініфігурок: іграшковий мегафон і гітара.
Діти також отримують мініфігурки Ширлі Кіпер і вершниці із серіалу «LEGO® City: пригоди» для творчих рольових ігор. Об'єднайте цей набір з іншими із серії LEGO® City Stuntz, щоб виконувати більше трюків.
Збери та грай — для дітей від 5 років і старших
Цей набір іграшок LEGO® City Stuntz постачається з простим ілюстрованим посібником, щоб діти могли збирати іграшки LEGO® самостійно.
Натхненна творча гра
У наборах LEGO® City діти виявляються в центрі подій завдяки крутим іграшковим транспортним засобам, функціональним конструкціям і персонажам, що надихають.
• Пригодницькі трюки для дітей від 5 років: підготуйте сцену для захопливих каскадерських шоу та змагань із набором LEGO® City Трюкове випробування Клинок (60340).
• У наборі: каскадерський мотоцикл із маховиком і 2 мініфігурки, зокрема персонаж серіалу «LEGO® City: пригоди» Ширлі Кіпер.
• Діти штовхають трюковий байк і відпускають його, щоб прорватися через бар'єри, активуючи функцію опускання лопатей для веселого шоу.
• Подарунок на будь-який випадок: цей ігровий набір LEGO® City Stuntz можна зробити на день народження або інше свято дітям віком від 5 років, які люблять круті трюкові іграшки.
• Розміри зібраної конструкції: 20 х 22 х 14 см.
• До набору входять аксесуари LEGO® для мініфігурок: іграшковий мегафон і гітара.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60340 |
| Вага | 0.38 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 154 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017162096 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 167 872 ₴







