Шанувальники замків і шанувальники принцес Діснея віком від 5 років отримають безліч можливостей для гри з цим набором LEGO® Disney Замок Попелюшки та Прекрасного принца (43206). До набору входять 3-поверховий замок, 3 мініляльки та 2 фігурки LEGO тварин, а також інтерактивні цифрові інструкції, щоб зробити збирання ще цікавішим.
У безплатному застосунку LEGO Building Instructions доступні інтуїтивно зрозумілі інструменти, з якими діти можуть розглядати модель у процесі складання.
Цей деталізований набір має безліч аксесуарів, щоб діти могли відтворювати улюблені сцени з фільму або вигадувати свої. У замку облаштований бальний зал із обертовим танцмайданчиком, майстерня одягу, де діти можуть міняти плаття Попелюшки, шафу з дверцятами, що відчиняються, для кота та багато інших деталей для багатогодинної творчої гри.
Цей набір дає змогу дітям відразу почати гру з мініляльками діснеївської принцеси Попелюшки, Прекрасного принца та Леді Тремейн, а також із фігурками LEGO тварин — Гас Гаса та Люцифера. Він стане чудовим подарунком для всіх фанатів Disney.
У безплатному застосунку LEGO Building Instructions доступні інтуїтивно зрозумілі інструменти, з якими діти можуть розглядати модель у процесі складання.
Цей деталізований набір має безліч аксесуарів, щоб діти могли відтворювати улюблені сцени з фільму або вигадувати свої. У замку облаштований бальний зал із обертовим танцмайданчиком, майстерня одягу, де діти можуть міняти плаття Попелюшки, шафу з дверцятами, що відчиняються, для кота та багато інших деталей для багатогодинної творчої гри.
Цей набір дає змогу дітям відразу почати гру з мініляльками діснеївської принцеси Попелюшки, Прекрасного принца та Леді Тремейн, а також із фігурками LEGO тварин — Гас Гаса та Люцифера. Він стане чудовим подарунком для всіх фанатів Disney.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43206 |
| Вага | 3.38 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 7 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 365 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | Disney |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 37 мм |
| Штрихкод | 5702017154336 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 143 342 ₴







