Потіште дітей віком від 4 років і допоможіть їм поліпшити свої навички конструювання за допомогою набору LEGO® Disney Розваги в замку Анни й Олафа (43204), до якого входить замок із 2 поверхами, підлога обертового бального залу, мініляна Анни, фігурки LEGO Олафа та К'єка, а також інтерактивні цифрові інструкції. У безплатному застосунку LEGO Building Instructions доступні інтуїтивно зрозумілі інструменти, з якими діти можуть розглядати реальну модель у процесі складання.
Цей набір 4+ допомагає дітям стати впевненішими в процесі цікавої гри. Корисні кубики для початківців забезпечують малюкам надійну основу для будівництва. У кожному пакеті є персонаж, тож діти можуть відразу почати грати та повернутися до збирання пізніше.
Набори 4+ надають дорослим чудову можливість розділити задоволення від конструювання з дітьми. Якщо дорослі теж новачки в конструкторах LEGO, діти можуть взяти все під свій контроль, адже цей набір містить інструкції в картинках, зрозумілі навіть тим, хто тільки вчиться читати.
Цей набір 4+ допомагає дітям стати впевненішими в процесі цікавої гри. Корисні кубики для початківців забезпечують малюкам надійну основу для будівництва. У кожному пакеті є персонаж, тож діти можуть відразу почати грати та повернутися до збирання пізніше.
Набори 4+ надають дорослим чудову можливість розділити задоволення від конструювання з дітьми. Якщо дорослі теж новачки в конструкторах LEGO, діти можуть взяти все під свій контроль, адже цей набір містить інструкції в картинках, зрозумілі навіть тим, хто тільки вчиться читати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43204 |
| Вага | 2.17 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 6 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 108 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | Disney |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017154312 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 105 588 ₴







