Приготуйтеся до неймовірної будівельної пригоди за допомогою набору LEGO® Technic Трилівковий трактор John Deere 948L-II (42157). Цей набір дає змогу відтворити кожну деталь одного з найбільших транспортних засобів John Deere з потужними функціями, включно з кермовим керуванням, повним приводом і двигуном, що працює.
Дітям від 11 років, які захоплюються технікою й сільським господарством, сподобається досліджувати цей набір. Він відтворює автентичні функції, як-от ківш із трьома різними діями, відвал і сидіння, що обертається.
З цим складним ігровим набором LEGO® Technic діти можуть дізнатися більше про інженерну справу, досліджуючи реалістичні рухи та механізми. Дозвольте їм розкрити свою творчість і розвивати навички будівництва.
Дітям від 11 років, які захоплюються технікою й сільським господарством, сподобається досліджувати цей набір. Він відтворює автентичні функції, як-от ківш із трьома різними діями, відвал і сидіння, що обертається.
З цим складним ігровим набором LEGO® Technic діти можуть дізнатися більше про інженерну справу, досліджуючи реалістичні рухи та механізми. Дозвольте їм розкрити свою творчість і розвивати навички будівництва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 10 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42157 |
| Вага | 2.42 |
| Вік | 10+ |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Висота | 12 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 38 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Кількість предметів у наборі | 1492 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | Technic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 58 мм |
| Штрихкод | 5702017425177 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 178 042 562 ₴




