Готові до веселих розваг на арені Monster JamTM? Ось і набір LEGO® Technic Monster MuttTM Dalmatian, щоб позмагатися — і цей лютий цуценя налаштований серйозно! Отже, перевірте свої навички. За допомогою інерційного двигуна відправте вантажівку на перегони, а потім продемонструйте круті трюки та фігури вищого пілотажу. Коли прийде час для чогось нового, перебудуйте його в автомобіль для перегонів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42150 |
| Вага | 0.4 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | Technic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017400105 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 143 125 ₴







