Нумо привести схили в ідеальний стан за допомогою цього конструктора LEGO® Technic Ратрак. Завдяки гумовим шинам і гусеницям ця снігоочисна машина легко пересувається трасами, щоб зсунути або розрівняти сніг. Використовуйте ручку, щоб підіймати, опускати та повертати передню лопату. Інша ручка підіймає й опускає задній відвал. Коли ви будете готові спробувати щось нове, перебудуйте модель два в одному в крутий снігохід.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42148 |
| Вага | 0.14 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 4 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | Technic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 15 мм |
| Штрихкод | 5702017400082 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 980 045 ₴





