Діти віком від 7 років, які люблять будівельні іграшки та евакуатори, високо оцінять цей набір 2 в 1. Збірна модель «Телескопічний навантажувач» LEGO® TechnicTM (42133) вирізняється реалістичними функціями, як-от кермове керування, стріла, що підіймається та нахиляється вилка.
Можна також зібрати піддон і підіймати його, розігруючи різні пригоди на будівельному майданчику.
Модель 2 в 1
З цим крутим набором для складання дітям буде чим зайнятися: модель телескопічного навантажувача перебудовується в іграшковий евакуатор із кермовим керуванням і підіймальним краном.
Навчання в процесі гри
Моделі LEGO®TechnicTM обладнані реалістичними рухомими деталями та механізмами, які в доступній формі знайомлять юних конструкторів зі світом інженерного мистецтва.
• Шанувальники будівництва із задоволенням проведуть час, збираючи цю модель телескопічного навантажувача LEGO® TechnicTM (42133) і граючи з нею.
• У моделі навантажувача є такі реалістичні деталі, як кермове керування, стріла, що підіймається, і вилка, що нахиляється.
• Аксесуар-піддон: діти можуть влаштовувати рольові ігри, використовуючи телескопічний навантажувач для підіймання та переміщення піддона.
• Модель навантажувача 2 в 1: перебудовується на іграшковий евакуатор із підіймальним краном — ще більше задоволення від сюжетної гри в будівельний майданчик.
• Для юних шанувальників вантажівок — цей конструктор призначений для дітей, які люблять будівельні іграшки та евакуатори.
• Розміри моделі телескопічного навантажувача: 17 х 7 х 8 см.
Можна також зібрати піддон і підіймати його, розігруючи різні пригоди на будівельному майданчику.
Модель 2 в 1
З цим крутим набором для складання дітям буде чим зайнятися: модель телескопічного навантажувача перебудовується в іграшковий евакуатор із кермовим керуванням і підіймальним краном.
Навчання в процесі гри
Моделі LEGO®TechnicTM обладнані реалістичними рухомими деталями та механізмами, які в доступній формі знайомлять юних конструкторів зі світом інженерного мистецтва.
• Шанувальники будівництва із задоволенням проведуть час, збираючи цю модель телескопічного навантажувача LEGO® TechnicTM (42133) і граючи з нею.
• У моделі навантажувача є такі реалістичні деталі, як кермове керування, стріла, що підіймається, і вилка, що нахиляється.
• Аксесуар-піддон: діти можуть влаштовувати рольові ігри, використовуючи телескопічний навантажувач для підіймання та переміщення піддона.
• Модель навантажувача 2 в 1: перебудовується на іграшковий евакуатор із підіймальним краном — ще більше задоволення від сюжетної гри в будівельний майданчик.
• Для юних шанувальників вантажівок — цей конструктор призначений для дітей, які люблять будівельні іграшки та евакуатори.
• Розміри моделі телескопічного навантажувача: 17 х 7 х 8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42133 |
| Вага | 0.75 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 143 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | Technic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 16 мм |
| Штрихкод | 5702017116914 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 840 280 ₴




