Потіште маленьких шанувальників стилю набором LEGO® Friends® «Мобільний бутик моди» (41719). Діти віком від 6 років можуть уявити, що разом зі Стефані перетворюють мешканців Хартлейк-Сіті.
Маленькі стилісти проявлять творчий підхід, використовуючи фен, ножиці, щітку, губну помаду та парфуми. Покупці також можуть придбати аксесуари для волосся в магазині. Щоб додати веселощів, є дзеркало на петлях і знімний самокат.
Крім друкованого посібника, цей набір постачається з інструкціями PLUS. Вони доступні в застосунку LEGO® Building Instructions і містять інструменти масштабування й повороту, щоб зрозуміти процес складання. Застосунок також дає змогу збереже прогрес, щоб повернутися до збирання в будь-який час.
• Побалуйте маленьких візажистів віком від 6 років мобільним модним бутиком LEGO® Friends® (41719), щоб вони могли проявити творчий підхід у Хартлейк-Сіті.
• У комплекті 2 персонажі: Стефані та Камілла, а також збірний мобільний бутик і знімний скутер.
• Креативні аксесуари — фен, ножиці, гребінець, губна помада та парфуми активують уяву дітей.
• Розміри бутика зі скутером: 13 х 3 х 9 см.
• Батарейки не потрібні.
Маленькі стилісти проявлять творчий підхід, використовуючи фен, ножиці, щітку, губну помаду та парфуми. Покупці також можуть придбати аксесуари для волосся в магазині. Щоб додати веселощів, є дзеркало на петлях і знімний самокат.
Крім друкованого посібника, цей набір постачається з інструкціями PLUS. Вони доступні в застосунку LEGO® Building Instructions і містять інструменти масштабування й повороту, щоб зрозуміти процес складання. Застосунок також дає змогу збереже прогрес, щоб повернутися до збирання в будь-який час.
• Побалуйте маленьких візажистів віком від 6 років мобільним модним бутиком LEGO® Friends® (41719), щоб вони могли проявити творчий підхід у Хартлейк-Сіті.
• У комплекті 2 персонажі: Стефані та Камілла, а також збірний мобільний бутик і знімний скутер.
• Креативні аксесуари — фен, ножиці, гребінець, губна помада та парфуми активують уяву дітей.
• Розміри бутика зі скутером: 13 х 3 х 9 см.
• Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 41719 |
| Вага | 0.52 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 12 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 94 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | Friends |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 14 мм |
| Штрихкод | 5702017154947 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 840 280 ₴






